16606.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Charles Holme: The Royal Academy from Reynolds to Millais. London, 1904., 'The Studio.' Angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal, facsimilékkel illusztrált. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.