1914 A Fény. Művészfényképezési folyóirat. Szerk.: Hoffmann Viktor. IX. évf. 1. sz. Bp., 1914, (Hornyánszky Viktor-ny.), (2)+152 p. A címlap Kozma Lajos munkája. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben.