17467.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Kis regény. Bp., 1918, Légrády Testvérek, 239+(1) p. Az illusztrációkat Boriss László, a borítékot Végh Gusztáv rajzolta. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, sérült kiadói kartontokban.