Lakatos Vince: Hatrongyos. Bp.,[1944],Stádium. Kiadói félvászon kötésb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000024/Lakatos-Vince-Hatrongyos-Bp-1944-Stadium-Kiadoi-felvaszon-kotesben-kisse-serult-borC3~II2657830
2657830
17430
426
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Lakatos Vince: Hatrongyos. Bp.,[1944],Stádium. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült borítóval.
: nagy_andras