Flygare-Carlén Emilia: Szeszélyes hölgy 1-6. rész. [Két kötetben.] For... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000024/Flygare-Carlen-Emilia-Szeszelyes-holgy-1-6-resz-Ket-kotetben-Ford-Szekely-Jozsef-Pe~II2720449
2720449
17375
426
Beschreibung: Flygare-Carlén Emilia: Szeszélyes hölgy 1-6. rész. [Két kötetben.] Ford.: Székely József. Pest, 1862., Hartleben Konrád Adolf, 4+143; 2+144;2+146 p.; 2+155;2+150; 2+184 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben,
: karap_norbert