17355.
426. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Ágai Adolf: Porzó tárcza-levelei. I-II. köt. Rajzok a társas életből, a család köréből, utivázlatok stb. Bp., 1880., Athenaeum, XVI+395+2 p., 421+2 p. Új olcsó kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.