1944 Csíktaploca, Toplita Ciuc (Csíkszereda, Miercurea Ciuc); Csíki sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/426/kategorien~Ansichtskarten/Siebenburgen~1500006/1944-Csiktaploca-Toplita-Ciuc-Csikszereda-Miercurea-Ciuc-Csiki-szekely-gyermekek-a-kutnal~II2718405
2718405
20852
426
Transylvania
Ansichtskarten
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: 1944 Csíktaploca, Toplita Ciuc (Csíkszereda, Miercurea Ciuc); Csíki székely gyermekek a kútnál, folklór. Andory Aladics Zoltán mérnök felvétele / Székely children by the well, Transylvanian folklore (felületi sérülés / surface damage)
Materialzeichen:
T3
: ra