1915 Sérült osztrák-magyar katonák a miskolci Erzsébet kórházban Vöröskeresztes nővérekkel / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, injured soldiers with Red Cross nurses at the military hospital. photo (kopott sarkak / worn corners)