11226. 425. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelán modern ,,halas" tál, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert