Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, er... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Teaskanna-cukortarto-es-tejkionto-6-db-csesze-porcelan-jelzett-erosen-kopott~II2705324
2705324
11493
425
Beschreibung: Teáskanna, cukortartó és tejkiöntő, 6 db csésze, porcelán, jelzett, erősen kopott.