Kínálótálka, porcelán, fém tartóban, jelzett, kopásnyomokkal, 15x12cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Kinalotalka-porcelan-fem-tartoban-jelzett-kopasnyomokkal-15x12cm~II2665114
2665114
11453
425
Beschreibung: Kínálótálka, porcelán, fém tartóban, jelzett, kopásnyomokkal, 15x12cm
: nagy_andras