Jelzett csíkos porelán bonbinniere. Kézzel festett, jelzett, kopással,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Jelzett-csikos-porelan-bonbinniere-Kezzel-festett-jelzett-kopassal-apro-lepattanassal-17x1~II2709195
2709195
11515
425
Beschreibung: Jelzett csíkos porelán bonbinniere. Kézzel festett, jelzett, kopással, apró lepattanással 17x11 cm
: nagy_andras