Herendi virágmintás barokkos váza, másik oldalán: Szegedi dóm, kézzel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-viragmintas-barokkos-vaza-masik-oldalan-Szegedi-dom-kezzel-festett-jelzett-apro~II2686008
2686008
11218
425
80000
Rufpreis:
80 000 HUF 216,22 EUR , 235,29 USD
Beschreibung: Herendi virágmintás barokkos váza, másik oldalán: Szegedi dóm, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
: karap_norbert