11455. 425. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Nikotex reklámos, szív alakú porcelán csikknyomó. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940), minimális kopással, ragasztott, m: 4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert