11277. 425. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Herendi Apponyi mintás porcelán tálka és virágmintás vázácska, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 6,5 cm, 8×12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras