11433. 425. Gelaufene Fernauktion Porzellan
9 000 HUF
0 HUF
Famille Rose kínai váza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, mázlepattanásokkal, 20, század első fele, m: 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras