2 db angol Toby kancsók/Toby jugs porcelán, jelzett, kopott, m: 10-13... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/2-db-angol-Toby-kancsokToby-jugs-porcelan-jelzett-kopott-m-10-13-cm~II2705016
2705016
11404
425
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: 2 db angol Toby kancsók/Toby jugs porcelán, jelzett, kopott, m: 10-13 cm
: nagy_andras