Szécsi Jolán : Matyó lány. Színes mázzal festett kerámia. Kopásnyomokk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Szecsi-Jolan-Matyo-lany-Szines-mazzal-festett-keramia-Kopasnyomokkal-talapzatan-minimC3~II2713757
2713757
11016
425
Art-ceramics
Beschreibung: Szécsi Jolán : Matyó lány. Színes mázzal festett kerámia. Kopásnyomokkal, talapzatán minimális lepattanás, kis mázhibákkal. Jelzett. m: 30 cm
: nagy_andras