Heinrich K. utódai Budapest Szikvízgyár jelzett zöld szódásüveg, kopot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500008/Heinrich-K-utodai-Budapest-Szikvizgyar-jelzett-zold-szodasuveg-kopott-fejjel-28-cm~II2709982
2709982
11667
425
Glass-objects
Beschreibung: Heinrich K. utódai Budapest Szikvízgyár jelzett zöld szódásüveg, kopott fejjel. 28 cm
: nagy_andras