Asszonyi Tamás (1942-) DN "Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Numismatik/Ungarische-Arztliche-Medaillen-und-Plaketten~1500010/Asszonyi-Tamas-1942-DN-Kabay-Janos-gyogyszeresz-1896-1936-Magyar-Gyogyszereszeti-Tarsas~II2616674
2616674
31430
425
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Beschreibung: Asszonyi Tamás (1942-) DN "Kabay János gyógyszerész 1896-1936 / Magyar Gyógyszerészeti Társaság - Gyógyszerkutatási munkásságért" kétoldalas Br emlékérem (77mm) T:1- patina, ragasztott cetli a hátlapon /
Hungary ND "János Kabay pharmacist 1896-1936 / Hungarian Pharmaceutical Society - For pharmaceutical research work" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Tamás Asszonyi (1942-) (77mm) C:AU patina, glued note on reverse
: pk