DN "Magyar Századok" 11xklf aranyozott Cu emlékérem tanúsítványokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Numismatik/Moderne-Beischlage-Fantasiemunzen~1500012/DN-Magyar-Szazadok-11xklf-aranyozott-Cu-emlekerem-tanusitvanyokkal-a-sorozat-gyujtoi-mapp~II2709366
2709366
31666
425
11000
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
Beschreibung: DN "Magyar Századok" 11xklf aranyozott Cu emlékérem tanúsítványokkal, a sorozat gyűjtői mappájával (35mm) T:PP
: pk