Omega quartz férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, nem műkö... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500011/Omega-quartz-ferfi-karora-kopott-femszijjal-kopasnyomokkal-nem-mukodik-rossz-szerkezet-d~II2677211
2677211
11967
425
32000
Watches
Beschreibung: Omega quartz férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, rossz szerkezet d:37mm