12802. 425. Gelaufene Fernauktion Spielzeuge
3 200 HUF
0 HUF
Régi francia állatos kirakójáték, 15 db fa kocka, hat kirakható képpel, eredeti fa dobozában, kopott, kissé sérült, 23x15x5,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg