cca 1940 Magyarország katonai térképe. Kézzel rajzolt térkép nagy mére... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Landkarten~500031/cca-1940-Magyarorszag-katonai-terkepe-Kezzel-rajzolt-terkep-nagy-meretu-vaszonra-Orosz-pe~II2713530
2713530
14479
425
40000
Maps
Rufpreis:
40 000 HUF 108,11 EUR , 117,65 USD
Beschreibung: cca 1940 Magyarország katonai térképe. Kézzel rajzolt térkép nagy méretű vászonra. Orosz pecsétekkel, kopott 200x120 cm
: nagy_andras