12456. 425. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF
0 HUF
Régi színházi látcső, B. Hoffer Budapest, jelzett, eredeti bőr tokjában, korának megfelelő kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 12x8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert