12202. 425. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 000 HUF
0 HUF
Piknikkosár, nád, 2 db bőr füllel, kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, egyik csat hiányzik, 22,5x18x14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras