Csiptetős okuláré és lornyon, régi jelzett bőr tokban (Butler Brothers... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Csiptetos-okulare-es-lornyon-regi-jelzett-bor-tokban-Butler-Brothers-dombornyomott-brit-kir~II2706456
2706456
12602
425
Flea Market
Beschreibung: Csiptetős okuláré és lornyon, régi jelzett bőr tokban (Butler Brothers, dombornyomott brit királyi címerrel), kopott, tok mérete: 13,5x6x3 cm
: karap_norbert