6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
cca 1970-90 Ferdi Afflerbach (1922-2005): Vogel Gryff, Umzug der drei Ehrengesellschaften Kleinbasels. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, 36x104 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!