11766.
425. Gelaufene Fernauktion
Antik
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Taunton britain silver plate fém teás készlet, 4 db, fém, ezüstözött, oldalán "Griffin" név gravírozással, alján, jelzett, kissé sérült. m: 23, 27, 13 és 15 cm