11730. 425. Gelaufene Fernauktion Antik
10 000 HUF
0 HUF
Fa doboz, orosz-szovjet, fedele kézzel festett, jelzett, 1971, oldalai és alja feketére festett, lakkozott, működik, apró kopásnyomokkal, 16,5x12×3 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert