19063.
425. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Ezüst (Ag) nyelű régi evőeszköz készlet, 6 db kés (LWN jelzésű pengével) + 6 db villa. Jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, kettő sérült nyéllel, h: 18 - 21 cm