19031.
425. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
42 000 HUF
113,51 EUR, 123,53 USD
Aranyozott ezüst (Ag) tortakés címeres vésettel, jelzett, h: 24,5 cm, nettó: 109,4 g