10933.
425. Gelaufene Fernauktion
Stich
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Bocskay István szabadságharcza 1606-ban. Kromolitográfia, papír, jelzés nélkül. 1910 körül. Bilkei Dezső és Radovánovics János, Debrecen, kiadása. Globus Műintézet, Bp. Foltos. Üvegezett fakeretben, 45×61,5 cm