10538.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
cca 1930 Jelzés nélkül: Art deco női fejek, akvarell, papír, korabeli üvegezett keretben, 23,5×16,5 cm