10637.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Tóth jelzéssel: Téli erdő, 1955. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 42x59,5 cm