10562.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
Steinbach jelzéssel, 2 db mű: Csendélet. Olaj, farost, kopott fakeretben, 29×23 cm