Schlesinger K jelzéssel: Anya gyermekével, 1882. Olaj, vászon, kartonr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Schlesinger-K-jelzessel-Anya-gyermekevel-1882-Olaj-vaszon-kartonra-kasirozva-Korabeli-rep~II2702474
2702474
10521
425
60000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Schlesinger K jelzéssel: Anya gyermekével, 1882. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Korabeli, reprezentatív, kissé sérült fakeretben. 52×37 cm
: pk