Rudnay Gy. jelzéssel: Mária Terézia tér (Horváth Mihály tér), Budapest... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Rudnay-Gy-jelzessel-Maria-Terezia-ter-Horvath-Mihaly-ter-Budapest-Akvarell-papir-Uv~II2705345
2705345
10627
425
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Rudnay Gy. jelzéssel: Mária Terézia tér (Horváth Mihály tér), Budapest. Akvarell, papír. Üvegezett, régi, kopott fakeretben. 54x66 cm
: pk