Pólya T. jelzéssel: Edit. Tus, ceruza, akvarell, papír. Kissé sérült.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Polya-T-jelzessel-Edit-Tus-ceruza-akvarell-papir-Kisse-serult-Uvegezett-fakeretben-3~II2691240
2691240
10642
425
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Pólya T. jelzéssel: Edit. Tus, ceruza, akvarell, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 30×42,5 cm
: pk