10666.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Pásztory jelzéssel: Vitorlás. Olja, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×25 cm