10728.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pipagyújtó, 1942. Rézkarc, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 23,5x18 cm