10683.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Mátyás király szobor. (Kolozsvár) Litográfia, papír, keret nélkül, jelzett, sérült, foltos. 21x16,5cm