10717.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 50x70 cm