10740.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Balatoni vitorlás. Akvarell, ceruza, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 11×15,5 cm