10600.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Mészáros jelzéssel: Ház a fák között. Olaj, farost, fa keretben, 24x16,5 cm