10644.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Marocsay (?) Jenő jelzéssel: Lány virágokkal. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×24 cm