10517.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Kállay jelzéssel: Hölgy népviseletben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 25x20 cm