Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
28 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő: Pont Neuf, Párizs. Olaj, karton. Apró felületi sérülésekkel. 31x40 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.