10510.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
Jelzés nélkül, feltehetően Endre Béla (1870-1928) műve: Alföldi táj. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 27×36 cm