10515.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Jelzés nélkül: Zenélő bohóc. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, keret hátoldalán Jancsek A utólagos felirattal. 40x50 cm